Bez záznamu!


Anketa

Pochází člověk z opice?

»Ano (40%)
40%

»Ne (32%)
32%

»Nevím (28%)
28%

Celkově hlasovalo: 6363

Facebook
Bůh před soudem
Maranatha Gospel Choir
Otazníky života
Spojeni srdci

Aktivity

Aktuální program najdete na webe www.scul.cz

Bohoslužby
Sobotní bohoslužba je příležitostí setkat se k oslavě Boha a především naslouchat Božímu hlasu prostřednictvím kázání z Bible. I dnes jsou slova Bible stále inspirující a o jejich aktuálnosti se můžepřesvědčit každý návštěvník bohoslužby.
Jste zváni každou sobotu od 9:30 hod.

  • studium Bible: 9:45 -10:45
  • výklad Božího Slova
  • chvály
  • společenství

Modlitebna Církve adventistů s.d.
Masarykova ul. 128
Ústí nad Labem

Všichni jste vítáni.

Studium Bible
Studium Bible je pro všechny, kdo chtějí proniknout hlouběji pod povrch biblických textů a dozvědět se něco více o přínosu Knihy knih pro praktický život člověka.
Setkání probíhá každou středu od 17:00 hodin.
Na Klubech zdraví se seznámíte s nejrůznějšími tématy z oblasti zdravého životního stylu, s preventivními radami a také s ukázkami přípravy zdravých pokrmů.
Křeslo pro hosta je programem, kde se formou moderované diskuse posluchači seznámí se zajímavými lidmi, jejichž životní příběhy mohou inspirovat každého člověka.
Nabízíme možnost dohodnout si osobní pastorační rozhovor s kazatelem Miroslavem Bískem na tel.: 739 345 675.
V knihovně Společenského centra si můžete bezplatně vypůjčit knihy s duchovní tématikou, knihy z oblasti mezilidských vztahů a psychologie, zdravotní literaturu, knihy pro děti a také zajímavá DVD.
Otevřeno každou středu od 14:00 do 17:00 hodin. E- mail: knihovnazdarma@seznam.cz
Klub Pathfinder organizuje děti a mládež v oddílech vedených zkušenými vedoucími. Připravuje rozmanité zájmové aktivity zaměřené na smysluplné využívání volného času s důrazem na duchovní výchovu dětí a mládeže. Tel.: 777 619 563 (Miroslav Franěk)
Bezplatné právní poradenství
Společenské centrum v Ústí nad Labem nabízí poskytování bezplatného právního poradenství. Právník Vám poradí v životních situacích, kdy člověk potřebuje právní pomoc, ale neví, kde ji získat. Každý se může ocitnout v situaci, kdy neví, jak má postupovat, nemá představu, jak získat pomoc právníka nebo na jakou instituci se může obrátit o pomoc.
Cílem bezplatné právní poradny je pomoci každému člověku lépe se orientovat v právním systému České republiky, nasměrovat Vás k získání informací a usnadnit Vám nalezení pomoci, která odpovídá Vašemu problému, Vaší životní situaci a Vašim finančním možnostem.
S naším právníkem (JUDr. Petr Hradecký) si můžete dojednat schůzku na tel.: 602 126 491.